درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,132 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
باسلام و احترام ضمن تشکر از زحمات شما.سوال این است اگر خانمی از سن ۴۰سالگی مشغول بکار شود و بیمه تامین اجتماعی هم باشد میتواند بدون محدودیت سنی از سوی بیمه یا کارفرما بتواند تا سی سال با سی روز حقوق بازنشسته شود؟با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,980 امتیاز)
با سلام
شروط بازنشستگی زنان :
 1 - زنان كارگر با داشتن (20) سال سابقه كار و حداقل (42) سال سن.
2 - زنان با 55 سال سن و حداقل 10 روز سابقه ( مستمری به نسبت سنوات سابقه )
3 - وفق ماده 103 قانون خدمات کشوری زنان شاغل در دستگاههای اجرایی با 25 سال سابقه بدون شرط سنی.
4 - وفق ماده 76 قانون تامین اجتماعی حداقل 50 سال سن و 30 سال سابقه.
5 - وفق ماده 76 قانون تامین اجتماعی 35 سال سابقه بدون شرط سنی.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...