دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
5,739 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا حق اولاد به خانم های غیر سرپرست خانوار و دارای شوهر هم تعلق می گیرد  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,010 امتیاز)
بله. در صورتی که شرایط دیگر را که در ماده 86 قانون تامین اجماعی آمده را دارا باشید به شما تعلق می گیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 263 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.