درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
477 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام

من با موتور با یه ماشین تصادف کردم پام شکسته وراننده ماشین بیمه دارد ولی از وقت تمدیدگواهینامه ی پایه یکش یه سال گذشته الان بیمه خسارت من رو میدهد یا باید ازجیبش بپردازد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (39,870 امتیاز)
با سلام

بله قابل پرداخت می باشد و پایان اعتبار گواهینامه به معنی نداشتن گواهینامه نمی باشد و شرکت بیمه گر با استعلام از راهنمایی رانندگی در صورتی که تایید نمایند حق رانندگی با شرایط گواهینامه پایه یک را در زمان حادثه داشته اند خسارات بدون حق ریکاوری قابل پرداخت می باشد اما اگر در زمان حادثه حق رانندگی با وسایله نقلیه ای که نیاز به گواهینامه رانندگی پایه یک دارند،نداشته باشد خسارات شما پرداخت می گردد و طبق ماده١٥ شرکت بیمه گر حق مراجعه به مقصر حادثه جهت بازیافت خسارات پرداختی را دارد
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...