عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
440 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
ویرایش شده قبل توسط
باعرض سلام وخسته نباشید                                     
یک پیکان مدل ۸۱دارم قبل از خریدنش مزایده سپاه بوده برای بیمه مجدد آن میتونم تخفیفش رو بگیرم  یا نه ؟  
روی برگ بیمه نوشته شده سابقه دارد بدونه عدم وجود خسارت
1 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (3,120 امتیاز)

سلام 

خودروهای مزایده ای فاقد بیمه نامه می باشند . در صورت داشتن سابقه بیمه هنگام سند زدن حتما باید بیمه نامه به شما تحویل داده شود . در برخی از ارگان ها بیمه نامه شخص ثالث به صورت قراردادی می باشد که در این صورت جهت بهرمندی از سابقه عدم خسارت الزامیست کپی قرار داد بیمه نامه شخص ثالث گروهی را دریافت نمایید .

 در صورت عدم ارائه سوابق بیمه جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث ملاک صدور تاریخ مزایده می باشد که از تاریخ مزایده جریمه بصورت روزانه اعمال می گردد . قابل ذکر است شرکت های بیمه با توجه به سیاست کاری هرکدام خودروهای مزایده را با توجه به قراردادشان صادر می کنند .

 اگر مزایده از طریق ستاد اجرایی فرمان امام انجام شده باشد در صدور بیمه نامه مشکلی ندارید و از همان تاریخ مزایده بیمه نامه برای شما صادر می گردد . 

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 504 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 802 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 67 بازدید
+1 امتیاز
3 پاسخ 128 بازدید
+1 امتیاز
3 پاسخ 93 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...