درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,415 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
مطلقه هستم ومی خواهم بازنشستگی پدرم رو بگیرم مادرم هم در قیدحیاته. آیاداشتن شغل مانع گرفتن بارنشستگی میشود؟ شغلم آزاده بیمه نیستم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

مطابق بند 3 ماده 48  قانون حمایت خانواده مصوب 1391/12/01مجلس شورای اسلامی، فرزندان اناث  بیمه شده متوفی به شرط نداشتن شوهر و شغل می توانند از مستمری بازماندگان بهره مند شوند .


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...