عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
308 بازدید
سوال شده قبل در بیدبرگ: مرجع بیمه و قانون کار توسط (72,290 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
امتیاز کاربران در سایت مرجع سوالات بیمه چگونه محاسبه می شود ؟
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (72,290 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

امتیاز نمایندگان و کارشناسان بیمه براساس فعالیت آنها در سایت و رای کاربران به فعالیت های او (از طریق رای دادن و انتخاب پاسخ بعنوان بهترین پاسخ) محاسبه می شود و نشانگر میزان اعتماد کاربران به آن کاربر است.
 

 نمایندگان و کارشناسان بیمه با کسب 1000 امتیاز در شبکه های اجتماعی بیدبرگ معرفی رایگان می شوند. بعد از کسب امتیاز 1000، در امتیازهای 5000، 10000 و... معرفی رایگان مجدد انجام میشود.

شبکه های اجتماعی بیدبرگ:

- معرفی در صفحه لینکدین بیدبرگ: https://www.linkedin.com/company/bidbarg
- معرفی در صفحه اینستاگرام بیدبرگ: https://www.instagram.com/bidbarg_com
- معرفی در کانال تلگرام بیدبرگ: https://telegram.me/bidbarg

سیستم امتیازدهی در سایت مرجع سوالات بیمه به شرح زیر می باشد:

امتیازدهی در سایت مرججع سوالات بیمه

راهنمای فعالیت در مرجع سوالات بیمه برای نمایندگان و کارشناسان بیمه

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...