درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
557 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام
مطلقه هستم و از حقوق پدرم استفاده میکنم .
بدلیل اجاره نشینی و سایر هزینه ها مجبور شدم چند ماهی در شرکت پیمانکاری کار کنم و لیست بیمه مرا به تامین اجتماعی فرستادند . ترک کار کردم و مدارک را برای برقراری مجدد تحویل دادم .

 الان برای صدور حکم ، میگویند باید چند ماهی را  در پیمانکاری بود بعنوان خسارت به صندوق پرداخت کنی .
در هیچ ماده قانونی یا دستورالعملی چنین چیزی وجود ندارد .

این پرداخت جریمه یا خسارت قانونیه ؟
 بر اساس کدام ماده قانونی یا بخشنامه .
 ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام در قانون فصل سوم بازماندگان واجد شرایط بند ۸فرزند اناث متوفی در صورت فاقد شغل وهمسر میتواند از حقوق استفاده نمایدو در هنگام برقراری مستمری فرم پیوست شماره۲مبنی بر عدم شغل وشوهر باید تعهد دهد ودر ضمن مطابق بند۳ماده۴۸قانون حمایت از خانواده مصوب ۹۱/۱۲/۱مجلس فرزندان اناث بیمه شده متوفی به شرط نداشتن شغل وشوهر میتوانند استفاده نمایند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...