عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
43 بازدید
سوال شده قبل در محاسبه دیه توسط (110 امتیاز)
سلام خسته نباشید..من دیروز با یکی از همکارام درگیری لفظی داشتم ولی اون یهو به من حمله کرد و موهامو کشیو جوری ک‌ مقداری از موهام ریخت از طرفی با مشتش کوبید تو چشمم ک الان متورمو دردناک و قرمزه و مقداری هم کبود شده..گردن دردم گرفتمم ب شدت و یه خراش کوچیکم رو پیشونیمه...حالا من چطور میتونم دیه بگیرم و دیه اش چقدره..نمیخوام کسی از اعضای خانوادم متوجه بشه..شما میتونید کمکم کنید؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,940 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام

ارزوی سلامتی برای شما دارم سرکار خانم نسترن

شما میتونید در دادسرا شکایتتون رو مطرح کنید و به پزشکی قانونی مراجعه و تعیین صدمات و جراحات کنید

سوالات مشابه

+2 امتیاز
2 پاسخ 8,794 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...