عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
231 بازدید
سوال شده قبل در دیه توسط (140 امتیاز)
باسلام.بنده در تاریخ ۹۶/۸/۲۹ تصادف داشتم که خسارت ماشین را دریافت کردم و همه ی مدارک و کارها مربوط به دادسرا تمام شده و دادیار به من گفت ۱۱/۶ قرار نهایی صادر میشه و برم بگیرم.

الان یه سوال پیش اومده برام که بعداز صدور قرار نهایی چه مدت زمانی طول میکشه تا دادگاه تشکیل بشه و حکم صادر کنه و دیه ام را از بیمه بگیرم؟؟مدت تقربیش هم اگر عرض کنید ممنون میشم.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,940 امتیاز)
با سلام

ارزوی سلامتی برای شما صالح عزیز دارم

همون جلسه ۶/۱۱جلسه اخر رسیدگی پرونده شماست و رای شما همون جلسه نوشته میشه ۱۰تا۱۵ روز بعد بع شما واجرای احکام ابلاغ میشه و بعد از اون با پیگیری از شرکت بیمه میتونید خسارت رو دریافت کنید . اینم عرض کنم از تاریخ دریافت حکم توسط بیمه تا روز پرداخت ۲۰ روز مبتونه فاصله بیافته .

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...