عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
38 بازدید
سوال شده قبل در قرارداد کار توسط (120 امتیاز)
شرکتی خصوصی هستیم که با شخص حقیقی قرارداد کار مشاوره ای بسته است، ولی بعد از یکسال شخص حقیقی هیچ فعالیت نداشته و حضور در شرکت هم نداشته و هیچ مزدی هم دریافت نکرده، این شخص و قرارداد مشاوره ای که با ایشان بسته شده، شامل قانون کار می شود، در قرارداد مشاوره هم حقوقی تعیین نشده است. ایشان بابت یکسال که از قرارداد می گذرد به وزارت کار شکایت کرده و درخواست بیمه و حقوق معوقه نموده است.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (7,880 امتیاز)
همراه گرامی بیدبرگ

با سلام

احتراماً بعنوان کارفرما یا نماینده کارفرما لازم است بدانید اثبات مدت کارکرد و دریافت مزد به منظور اثبات رابطه کارگری و کارفرمایی با کارگر است.

درست است که قرارداد یکی از مهمترین اسناد مهم برای اثبات یک رابطه کارگری و کارفرمایی است اما یکی از استنادات در دفاعیه شما هم می تواند این باشد که این قرارداد اصلا عملیاتی نشده است. فلذا مزدی پرداخت نشده است. ضمناً بعنوان کارفرما لازم است بدانید در صورت انعقاد قرارداد و فسخ آن به هردلیل لازم است تکلیف آن را سریعا مشخص کنید تا دچار این قبیل مشکلات نشوید.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...