درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
478 بازدید
قبل در بیمه اجباری پرسنل و کارکنان توسط (100 امتیاز)
باسلام

حدوداً شش ماه پیش تحصیلدار جهت شرکت استخدام کردم که دانشجو بود، اکنون فارغ التحصیل شده و قصد رفتن به خدمت را ندارد، آیا سنوات و پاداش پایان دوره به ایشان تعلق میگیرد و برای شرکت مشکل قانونی دربر خواهد داشت ؟

متشکرم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (36,810 امتیاز)
بر اساس ماده 63 قانون وظیفه عمومی ، بکار گیری مشمولان غایب در شرکت های دولتی و خصوصی ، جرم بوده و برای کارفرما پیگرد قانونی دارد. لذا بهتر است از تاریخ فارغ التحصیلی قطع رابطه کاری صورت گیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاور آنلاین

.
.
...