درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,316 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (200 امتیاز)
با سلام
آیا این خبر صحت داره که درصورت گرفتن بیمه بیکاری به ازای هرسال یک روز از حقوق بازنشستگی کسر میشه؟
بطور مثال:
من ۲ سال بیمه بیکاری دریافت کردم
آیا حقوق بازنشستگی من ۲۸ روزه محاسبه میشه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
براساس تبصره 2ماده 6 قانون بیمه بیکاری، مدت دریافت مقرری بیمه بیکاری جزسوابق پرداخت حق بیمه بیمه شده ازنظربازنشستگی ،ازکارافتادگی وفوت محسوب خواهدشد ومطلب مذکورصحت ندارد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 1,195 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...