درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,010 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
اگر شرکت کارفرما موسسه غیرتجاری باشد و محکوم علیه و یکی از شرکای عضو هیات مدیره هنگام توقیف اموال در گزارش مامور مدعی شود که اموال داخل شرکت کلا  متعلق به اوست و شرکت هیچگونه مالی و پولی ندارد که محکوم به را پرداخت کند، درحالیکه درامد بالایی دارند و با حساب شخصی کار میکنن. چگونه میتوان حکم جلب مدیران شرکت را گرفت؟ ضمنا در رای اداره کار فقط نام شرکت ذکر شده.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
درمورداجرای موثروسریع آرای قطعی صادره ازطرف مراجع حل اختلاف کار،مقنن درماده به لازم الاجرابودن ونیزاجرای آن هابه وسیله اجرای احکام دادگستری تصریح نموده وحتی درماده 180 قانونکار درصورتی که کارفرماازاجرای به موقع حکم قطعی خوداری نمایدبه منطورتضمین اجرای آرا،ضمانت اجرای کیفری پیش بینی نموده است.لذا اگرمالی قابل معرفی وجودنداردبر علیه محکوم علیه  دادخواست کیفری داده شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...