درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
835 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من با موتورسیکلت به عابر زدم و محکوم به دیه شدم ولی من فاقد بیمه میباشم  وشغل من کارگر با در امد ماهیانه یک ملیون تومان ایا امکان بخشش مبلغ دیه از طرف صندوق تامین خسارات بدنی بعد از پرداخت به حادثه دیده هست
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (39,870 امتیاز)
با سلام

صندوق موظف است در زمان بازيافت و تعين اقساط شرايط مالي و علت نداشتن بيمه نامه رو لحاظ كند و بر اساس ان اقساط رو براي شما تعيين كند
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (51,190 امتیاز)
با سلام
در تکمیل فرمایشات همکارگرامی عرض میکنم که
باستناد تبصره ۲ ماده ۲۵بیمه ثالث ۹۵
صندوق مجاز است
۱-شرایط وقوع حادثه
 ۲-علت نداشتن بیمه
۳-سوابق بیمه ای
۴-وضع معیشتی مسبب حادثه
به تقسیط یا تخفیف در بازیافت خسارت از مسبب اقدام کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...