درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
564 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام

اينجانب به مدت 5 سال سابقه بيمه دارم. اخيرا محل كار خود را عوض نموده ام. شركت جديد بعد از يك ماه استخدام عنوان كرده كه كار ندارد و كليه پرسنل را مي خواهد تعديل نمايد. آيا بعد يك ماه كار در اين شركت به من بيمه بيكاري تعلق مي گيرد؟

با تشكر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)
با سلام

بر اساس بند الف ماده 6 قانون بیمه بیکاری، داشتن حداقل 6 ماه سابقه پرداخت حق بیمه ضروری است. در حال حاضر تفسیر اجرائی این ماده قانونی؛ داشتن حداقل 6 ماه سابقه در آخرین کارگاه است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...