برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

پیام مدارک در دست بررسی و کاربر گرامی شما شامل طرح کارورزی نمی باشید

0 امتیاز
31 بازدید
سوال شده 1 هفته قبل در سایت کارورزی توسط z.z.z.z.z (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 1 هفته قبل توسط n.mataji
با سلام

 سایت کارورزی در قسمت ارسال مدارک برای من نوشته است که مدارک در دست بررسی می باشد و در خط بعد نوشته شده شما شامل طرح کارورزی نمیباشید

 در حالی که متولد 71 می باشم و فارغ التحصیلی من شهریور 95 است. لطفا راهنمایی نمایید. و اینکه با وجود در دست بررسی بودن مدارک چگونه است که شامل نمیشوم؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 1 هفته قبل توسط بیمه جو (50,080 امتیاز)

با سلام

1- از نظر سنی موضوع را چک کنید . از جمله شرایط متقاضیان کارورزی، داشتن حداکثر ۲۷ سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، ۳۳ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و ۳۷ سال برای مقطع تحصیلی دکتری است.

2- بین 6 ماه تا 3 سال از تاریخ اخد مدرکتان باید گذشته باشد .

3- بای در مراکز کاریابی ثبت نام کرده باشد و حداقل 3 ماه گذشته باشد و تاریخ آن را در سایت ذکر کنید 

4- سیستم کلا مشکل زیاد دارد . ممکنه با ثبت تمامی این موارد به صورت صحیح نیز دچار مشکل شوید . 

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت مستمری-بازنشستگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه دیه بیمه-درمان-تکمیلی حق-بیمه شکایت-از-کارفرما بیمه-اجباری پرداخت-بیمه حقوق-بازنشستگی تامین-اجتماعی مشاغل-سخت تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه مقرری-بیمه-بیکاری بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-ایران سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی سازمان-تامین-اجتماعی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان اخراج-از-کار هدیه-ازدواج بیمه-بدنه محاسبه-دیه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی ارسال-لیست-بیمه بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج بیمه-کارگران-ساختمانی خرید-بیمه

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

.
.

...