برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

پیام مدارک در دست بررسی و کاربر گرامی شما شامل طرح کارورزی نمی باشید

0 امتیاز
84 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در سایت کارورزی توسط z.z.z.z.z (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 2 ماه قبل توسط n.mataji
با سلام

 سایت کارورزی در قسمت ارسال مدارک برای من نوشته است که مدارک در دست بررسی می باشد و در خط بعد نوشته شده شما شامل طرح کارورزی نمیباشید

 در حالی که متولد 71 می باشم و فارغ التحصیلی من شهریور 95 است. لطفا راهنمایی نمایید. و اینکه با وجود در دست بررسی بودن مدارک چگونه است که شامل نمیشوم؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط بیمه جو (54,540 امتیاز)

با سلام

1- از نظر سنی موضوع را چک کنید . از جمله شرایط متقاضیان کارورزی، داشتن حداکثر ۲۷ سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، ۳۳ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و ۳۷ سال برای مقطع تحصیلی دکتری است.

2- بین 6 ماه تا 3 سال از تاریخ اخد مدرکتان باید گذشته باشد .

3- بای در مراکز کاریابی ثبت نام کرده باشد و حداقل 3 ماه گذشته باشد و تاریخ آن را در سایت ذکر کنید 

4- سیستم کلا مشکل زیاد دارد . ممکنه با ثبت تمامی این موارد به صورت صحیح نیز دچار مشکل شوید . 

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه شکایت-از-کارفرما بیمه-درمان-تکمیلی دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری تامین_اجتماعی بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی بیمه-ایران مرخصی-زایمان خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی مستمری-بازماندگان دریافت-بیمه-بیکاری بیمه-بازنشستگی

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...