درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
558 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
با سلام خدمت مشاورين محترم .. در تمام پاسخ هايي كه مشاورين محترم تامين اجتماعي به خانم هاي داراي 20 سال سابقه و 42 سوال سن داده ميشود شرط مشمول قانون كار نيز ذكر ميگردد...آيا واقعا" كاركنان دانشگاه آزاد مشمول قانون كار هستند يا نه ؟ و ايم موضوع را بايد از كجا بدانيم ؟ ممنون از لطف شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,010 امتیاز)
با سلام. بر اساس الحاق یک بند به بند ح ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت علمی و کارکنان اداری دانشگاه مذکور مشمول قانون کار نیستند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...