دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
627 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام و خسته نباشید، خانمی ۵۶ ساله هستم با سابقه چهار سال و نیم بیمه قالیبافی تامین اجتماعی،سه سال است که حق بیمه را پرداخت نکرده ام، اگر بخواهم حق بیمه برای دوازده یا پانزده سال را بصورت یکجا پرداخت کنم تقریبا چقدر باید پرداخت کنم؟ باتشکر.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

اصلا نمی توانید چنین کاری انجام دهید .

با تشکر

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
قبل توسط (100 امتیاز)
سلام.چطور نمیشود؟! خود کارمند اداره گفت امکانش هست اما میزان مبلغی که گفتند بسیار زیاد و نامعقول بود برای همین ترجیح دادم سوال را در این سایت مطرح کنم.
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام
احتمالا منظورتان بازنشستگی با 10 سال سابقه و 10 روز حقوق است . براساس میزان پرداختی حق بیمه و متناسب با افزایش سالیانه حق بیمه محاسبه می گردد . چون مبلغ بیمه پردازی تان مشخص نیست در اینجا دقیق نمی توان گفت . هر کس با توجه به دستمزد مشمول حق بیمه اش مبلغی می پردازد . مقدار ثابتی نیست .
با تشکر
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام
احتمالا منظورتان بازنشستگی با 10 سال سابقه و 10 روز حقوق است . براساس میزان پرداختی حق بیمه و متناسب با افزایش سالیانه حق بیمه محاسبه می گردد . چون مبلغ بیمه پردازی تان مشخص نیست در اینجا دقیق نمی توان گفت . هر کس با توجه به دستمزد مشمول حق بیمه اش مبلغی می پردازد . مقدار ثابتی نیست . ضمنا مابه التفاوت تا 10 سال را می توانید مبلغش را پرداخت کنید نه هر تعداد سالی که بخواهید .
با تشکر
قبل توسط (100 امتیاز)
با سلام و خسته نباشید،بله منظورم همین بود.متشکرم خیلی ممنون.

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...