دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
484 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
با سلام وخسته نباشید.آیا مراکز توانبخشی معلولین بهزیستی از شمول قانون کار خارج هستند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)

با سلام

طبق قانون کار مصوب ١٣٦٩، کلیه کارفرمایان، کارگران، کارگاه‌ها، موسسات تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی و همچنین کارآموزان تحت پوشش قانون کار هستند.

مراکز توانبخشی معلولین بهزیستی از شمول قانون کار خارج نیستند .

با تشکر 


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (35,500 امتیاز)
با سلام
برابر مفاد تبصره ماده 3 قانون جامع حمایت از حقوق معلولان مصوب 83/02/16 ،  صرفاً کارگاه های آموزشی، حمایتی و تولیدی معلولان موضوع این ماده از‌شمول قانون کار مصوب .8.29 1369 مستثنی خواهند بود.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام
ممنون . این موضوع را نمی دانستم .
با تشکر
قبل توسط (35,500 امتیاز)
درود به دوست و همکار ارجمند
مشق شاگردی است.
با احترام

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 1,877 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...