عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
340 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
آیا بیمه شخص ثالث هزینه بیمارستان رو پرداخت میکنه
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (3,120 امتیاز)

سلام 

دوست گرامی اگر منظور شما از هزینه بیمارستان همان هزینه پزشکی است خیر در بیمه نامه شخص ثالث سه نوع خسارت پرداخت می گردد

  1.  خسارت مالی
  2.  خسارت بدنی (جانی ) 
  3. خسارت حوادث راننده . 

طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی مبلغ 10% از حق بیمه به وزارت بهداشت واریز می گردد که کلیه هزینه های پزشکی و بیمارستانی ناشی از تصادفات به صورت رایگان انجام گردد . 

در زمان بروز حادثه اگر مصدوم توسط اورژانس و  با گزارش پلیس به مراجع درمانی انتقال یابد هیچگونه هزینه ای شخص نباید پرداخت کند و کلیه هزینه ها به صورت رایگان است در صورتی که خود شخص به مراکز درمانی مراجعه کند بیمارستان هزینه ها را دریافت می کند ولی شخص می تواند از طریق مراجع قضایی پیگیری و در صورت احراز تصادف توسط مقام قضایی کلیه هزینه های پرداختی به شخص عودت داده می شود . 

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...