دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
6,424 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (430 امتیاز)
سلام ایا به کارمندان خانم حق اولاد تعلق میگیره؟؟
قبل توسط (220 امتیاز)
پرداخت حق اولاد منوط به داشتن سابقه پرداخت ۷۲۰ روز حق بیمه نزد سازمان تامین اجتماعی می باشد .

از آنجا که برابر ماده ۸۶ قانون تامین اجتماعی این پرداخت به بیمه شده صورت می گیرد و بیمه شده نیز اعم از زن و مرد می باشد ، لذا بانوان شاغل بیمه شده حتی اگر با همسرشان در یک واحد کارگاهی مشغول به کار باشند مشمول استفاده از حق اولاد خواهند بود .
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

در صورتیکه همسرشان فوت کرده باشد یا ازکارافتاده باشد و خودشات متکفل هزینه های فرزند باشد تعلق می گیرد .

با تشکر

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...