عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
478 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط (940 امتیاز)
سلام

فرق  "بیمه تامین اجتماعی" و "بیمه درمانی" چیست؟

ممنون
1 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,820 امتیاز)
با سلام

احتمالا منظورتان تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه سلامت یا بیمه خدمات درمانی است . بیمه تامین اجتماعی علاوه بر خدمات درمانی که در مراکز ملکی به صورت مجانی ارائه می کند و درمراکز خصوصی تا حدی از مبالغ را جبران می کند و درمزاکز درمانی دیگر فقط نیاز به دادن فرانشیز دارید ، 18 خدمت دیگر نیز ارائه می کند : مثل بازنشستگی که مهمترین است ، غرامت دستمزد ایام بیکاری ، ایام استراحت ، مستمری از کارافتادگی کلی و جزئی ، هزینه ازدواج ، هزینه کفن و دفن و ... . اما بیمه سلامت یا خدمات درمانی صرفا بیمه ای برای درمانهای سرپایی و بستری است .

با تشکر

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...