عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
181 بازدید
سوال شده قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
تفاوت و مزیت های خویش فرما و مشاغل ازاد چگونه می توان مشاغل ازاد رابه خویش فرما میشود تبدیل کرد
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,820 امتیاز)
با سلام

بیمه حرف و مشاغل آزاد جزئی از بیمه های خویش فرما می باشد . احتمالا منظورتان از خویش فرما ، اختیاری است . به راحتی می توانید با مراجعه به شعبه و حتی خوداظهاری بیمه تان را از مشاغل آزاد به اختیاری تغییر دهید .

1- مبلغ بیمه اختیاری کمی بیشتر است .

2- بیمه های حرف و مشاغل آزاد 3 حالت 12 و 14 و18 درصد دارد که شرایط متفاوتی دارند .

3-در بیمه مشاغل آزاد برای خود و  هر کدام از اعضای خانواده باید سرلنه درمان پرداخت کنید .

4-در بیمه مشاغل آزاد در مراجعه به مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی باید فرانشیز پرداخت کنید .

5-در بیمه مشاغل آزاد نمی توانید از اروتز و پروتزاهدایی سازمان استفاده کنید .

6-...

با تشکر

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...