درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
343 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (360 امتیاز)
سلام آیا مبلغ نوبتکاری کارگران به تعداد روزهایی که در محل کار حاضر بودند ارتباط دارد یا خیر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (36,810 امتیاز)
بر اساس ماده 55 قانون کار ، کار نوبتی کاری است که در طول ماه گردش داشته باشد. بنابر این در صورتی که کارگر در شیفت های تعیین شده (ولو کمتر از تعداد روزهای کاری ماه) حضور داشته باشد مبلغ نوبت کاری به این صورت محاسبه خواهد شد : دستمزد روزانه (مزد مبنا) ضربدر 30 ضربدر درصد نوبت کاری بر اساس شیفت (10% یا 15% یا 22/5%)

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...