درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
260 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (2,220 امتیاز)
کارگری دارای سن بالای 55 سال که قبلا نیز از بیمه بیکاری استفاده نموده است مجددا تقاضای بیمه بیکاری دارد با عنایت به شمول تبصره ماده7 آیا می تواند بیشتر از حداکثر مدت استفاده مقرری (50ماه)تحت پوشش قرار گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,740 امتیاز)
سلام بله،در تبصره ماده 7 قانون بیمه بیکاری به مدت زمان بهره مندی اشاره نشده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...