دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
3,141 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام خسته نباشید
من چند روز پیش حدود نصف شب با خانواده ام در اتوبان در حال رانندگی بودم که ناگهان صدای مهیب و تکان شدید ماشینم خورد یه لحظه عقب رو نگاه کردم چند نفر رو دیدم احساس کردم یه موتور باهام برخورد کرد و یه موتور دیگه ای هم هست که حدوداً پنج شش نفری میشدند راستش ترسیدم که نکنه خفت گیر باشند برای همین صحنه رو ترک کردم و جای امنی رفتم بعد با یکی از دوستان تماس گرفتم که بیاد وقتی اومد رفتیم همونجا ولی کسی نبود بعد با 110تماس گرفتم و جریان را تعریف کردم ولی کلانتری میگفت که هیچ گزارشی مبنی بر تصادف نداشتیم با اصرار من با اورژانس تماس گرفتند که مشخص شد که کدوم بیمارستان هستند که رفتم اونجا و پیداشون کردم که یکیشون از ناحیه سر بدجور  مصدوم شده و حالش خرابه خلاصه هر دو در کلانتری مسئله رو دنبال کردیم پریروز کارشناس راهور اومد کروکی کشید ولی هنوز کروکی رو نداده من خودم از افسره پرسیدم بهم گفت که مقصر راننده موتوره و من مقصر نیستم ولی من خیلی استرس دارم و فکرم خیلی درگیره.

خواستم بپرسم از شما اگر کروکی افسر به نفع من باشه ماشین من رو قاضی سریع آزاد میکنه؟

 آیا هر اتفاقی برای راننده موتور افتاده به من  مربوط میشه یا نه از قبیل دیه و این چیزا؟ آیا من خسارت ماشینم رو کاملاً میتوانم ازش بگیرم؟ چون ماشینم صفر بوده خسارت افت قیمت میتوانم درخواست کنم؟ آیا من بخاطر ترک صحنه تصادف به خاطر ترس از خفت گیری جرم محسوب میشه؟
تو رو خدا راهنماییم کنید.
ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
با سلام ،

بعلت اینکه افسر تشخیص مقصر بودن راننده موتور را داده مشکلی برای شما بوجود نمی آید و می توانید از محل بیمه نامه شخص ثالث موتور مقصر خسارت خودروی خود را بگیرید و برای افت قیمت باید به شورای حل اختلاف مراجعه کرده و پس از کارشناسی مبلغ مشخص و از مقصر درخواست کنید ( توصیه بنده به شما در صورت عدم توانایی شخص مقصر از افت قیمت صرفنظر کنید.)

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.