درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,044 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط (180 امتیاز)
در کارهای سخت و زیان آور با سابقه کار کمتراز بیست در چه شرایطی می توان از مستمری بازنشستگی استفاده نمود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,140 امتیاز)
با سلام، در صورتی که بیمه شده که در کارهای سخت و زیان آور بکار اشتغال داشته و حق بیمه متعلقه را پرداخت کرده باشد قبل از داراشدن بیست سال سابقه پرداخت حق بیمه دچارفرسایش جسمی و روحی ناشی از اشتغال در کارهای سخت و زیان آور گردد با تایید کمیسون های پزشکی موضوع ماده 91قانون تامین اجتماعی با هر میزان سابقه خدمت مشمول دریافت مستمری بازنشستگی می شوند و در این صورت نیز،هر سال سابقه پرداخت حق بیمه در کارهای سخت و زیان آور یک ونیم برابر محوب و در احتساب مستمری بازنشستگی لحاظ قرار می گیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...