دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
3,123 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (1,260 امتیاز)
فرزندان بیمه شده ای که کمتر از 18سال دارند ازدواج نموده و از تحت تکفل وی خارج شده اند آیا بیمه شده کماکان می تواند از بابت آنان از حق اولاد استفاده نماید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (48,300 امتیاز)
سلام

از آنجا که در قانون تامین اجتماعی به شرط حضانت و یا تحت تکفل و عبارت مشابه اشاره ای نشده است و صرفا بیمه شده مورد نظر قرارداشته است هر یک از بیمه شدگان مشروط به داشتن شرایط مذکور در ماده95قانون یادشده استحقاق دریافت کمک عائله مندی موضوع مواد 95و 96را خواهند داشت ،خواه فرزندانی را که تحت تکفل داشته باشندو خواه نداشته باشند.بدیهی است در مواردی که در مقررات مربوط شرط برخورداری از مزایای تاهل و یا داشتن افراد تحت تکفل و یا برعهده داشتن حضانت فرزند تصریح شده باشد استفاده از این مزایا منوط به داشتن شرایط پیش شده در مقررات خواهد بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.