درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
139 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من کارفرما هستم آیا میتوان بیمه باغبانم را فقط نه ماهه بریزم و سه ماه را بدون ترک کار واریز نکنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
با سلام

چنانچه رابطه کارگری و کارفرمایی وجود داشته باشد و مشمول قانون کار باشید به استناد ماده 148 قانون کار ، مکلف به واریز حق بیمه کارگر خود می باشید و می بایست تا آخرین روز کارکرد وی ، بیمه ایشان را واریز نمائید و در صورت عدم واریز حق بیمه ، کارگر می تواند با ثبت دادخواست نسبت به واریز حق بیمه اقدام نماید و شما می بایست حق بیمه را با جریمه واریز نمائید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...