درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,662 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
میخواستم بدونم میتونم هم بیمه تامین اجتماعی بریزم و هم بیمه روستایی؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)

با سلام

نه . طبق ماده 4 آئین نامه بیمه روستائیان و عشار سال 1384 چنین کاری غیر قانونی است

با تشکر

ماده ۴- روستاییان یا عشایری که در تاریخ لازم اجرا شدن این آیین نامه مشمول مقررات سایر صندوقها و یا نظامهای بیمه ای دیگر می باشند ، از شمول مقررات این آیین نامه مستثنی و همچنان تابع صندوق متبوع خود خواهند بود .

همه چیز در مورد بیمه روستاییان و عشایر 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...