عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
110 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام . اگر برای بازنشستگی اقدام کنم تا چه سقفی میتوانم دریافت کنم و حداکثر پرداخت حق بیمه ماهیانه ام چقدر خواهد بود . منظور اینکه چطور میتوانم در کمترین  فاصله زمانی بیشترین سقف بازنشستگی را دریافت کنم . البته به عنوان یک زن خانه دار بدون درآمد .
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام

در بیمه تامین اجتماعی کمترین زمان برای خانم ها 25 سال واریز حق بیمه و رسیدن به سن 55 سالگی می باشد.

اما شما میتوانید با یک انتخاب هوشمندانه و  پرداخت 10 قسط بیمه نامه عمر و بازنشستگی ، طی مدت ده سال بازنشسته شوید. ( البته بدون محدودیت سن بازنشستگی)

در این بیمه نامه ها، پیشنهاد کارشناسی ما مبنی بر واریز حداقل 15 سال حق بیمه است برای آنکه بتوانید مستمری مناسب تری دریافت نمایید اما به لحاظ قانونی و با توجه به تاکید شما برای کوتاهترین زمان، آن است که میتوانید با پرداخت 10 سال حق بیمه ، بازنشستگی دریافت نمایید.

در خصوص مبلغ حق بیمه ماهیانه برای واریز حق بیمه ، میتوانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان به مبلغ مناسب پرداختی با توجه به شرایط مالی  فعلی تان برسید.

موفق باشید

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 171 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 35 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 51 بازدید
+1 امتیاز
0 پاسخ 182 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...