عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
151 بازدید
سوال شده قبل در بیمه درمان تکمیلی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام بد من از زمانيكه بيمه تكميلي بشم از كي مي تونم ازش استفاده كنم؟
3 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,140 امتیاز)
با سلام
بغير از زايمان شما بعد از شروع قرار داد استفاد ميتوانيد كنيد
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام و احترام

در خصوص دوره انتظار در آیین نامه 64 مربوط به بیمه های تکمیل درمان در این مورد صحبتی نشده و بسته به نوع قرارداد شما از زمان صفر( یعنی به محض شروع قرارداد امکان استفاوه وجود دارد)  الی 12 ماه ( یعنی مواردی که در سال اول قابل ارائه نیستند) برای ایتم های مختلف متفاوت است.

برای اطلاع از این مورد میتوانید به بیمه نامه و قرارداد اصلی سازمان یا اداره خود با شرکت بیمه  رجوع نموده و بند مربوط به دوره انتظار بیمه نامه را مطالعه فرمایید.

موفق باشید

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (6,860 امتیاز)
سلام بجز بيمه sos كه دوره انتظار ان طولاني تر است. ساير بيمه ها معمولا براي عمل جراحي ٣ ماه و براي زايمان ٦ ماه دوره انتظار دارند و بقيه موارد مثل پاراكلينيكي ها بدون دو ه انتظار هستند.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...