درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
795 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام کارگرهستم از کار فرمابه علت پرداخت نکردن حق السعی به اداره کار شکایت کردم بعلت فراموش کردن در جلسه اول دعوت نامه نتوانستم شرکت کنم .برای جلسه دوم رفتم ومراحلش را انجام دادم آیا شرکت نکردن در جلسه اول دعوت نامه به ضرر من خواهد بود

وسوال  دوم اینجانب پنج سال کارگر کار مزد هستم آیا حق وحقوقات قانونی اداره کار میرسد؟ باتوجه به اینکه کارفرما ادعا میکند کارگرکارمزدی حق وحقوقات قانونی نمیرسد

مباتشکر از پاسخ شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
باسلام

در صورتیکه نتوانستید در جلسه هیات تشخیص حضور پیدا کنید میتوانید با ارائه مدارک در هیات حل اختلاف نسبت به ادعای خود اقدام نمائید.

در خصوص سوال دوم به استناد ماده 2 و 3 قانون کار و باتوجه به اینکه از کارفرمای خود مزد دریافت می نموده اید مشمول قانون کار بوده و کارفرما مکلف به پرداخت کلیه حقوق قانونی شما می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...