درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
7,907 بازدید
قبل در بیمه درمان تکمیلی توسط (73,090 امتیاز)
با سلام و عرض خدا قوت به همه کارشناسان محترم سایت پربار بیدبرگ.

از حضور کارشناسان محترم سوالی دارم و آن این است که آیا در حال حاضر بیمه درمان تکمیلی انفرادی ای وجود داره که فورا و پس از ثبت نام بشه از پوشش های آن استفاده کرد؟

خصوصا زایمان و جراحی.

با سپاس از پاسخ های خوب تان.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (73,090 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

عزیزان و دوستانی که هر روزه و بدنبال بیمار شدن و یا باردار شدن همسران شان بدنبال بیمه تکمیلی هستند:

توجه تان را به این نکته جلب می نمایم که فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی مربوط به قبل از بیماری و یا بارداری میباشد،زیرا شرکت بیمه بنگاه خیریه نیست که بخواهید با پرداخت حق بیمه حتی یک سال و بطور کامل،بفرض ۲میلیون تومان پرداخته و پس از آن ۱۰-۲۰ میلیون خسارت دریافت کنین.

ضمنا بیمه های تکمیلی در بخش زایمان(در بیمه های درمان گروهی بین ۹-۶ ماه) و در بیمه های انفرادی حداقل یک سال دوره انتظار خواهند داشت.

شرکت بیمه هم باید از این قرارداد منتفع شده و سود ببرد تا هزینه های خودش را جبران کند.

در حال حاض و چند ماهی است که عده ای سودجو و با سواستفاده از نیاز مردم اقدام به تماس با افراد گرفته و تحت عنوان بیمه تکمیلی سلامت و یا تامین اجتماعی،اقدام به کلاهبرداری از افراد می نمایند.

به اطلاع کلیه هموطنان عزیزم در جای جای ایران زمین می رسانم که نه بیمه تامین اجتماعی و نه بیمه سلامت،هیچیک و تحت هیچ عنوانی بیمه تکمیلی درمان نداشته و ندارند و فقط بازنشستگان گرامی این دو سازمان،از طریق قرارذداد منعقده با شرکت آتیه سازان حافظ اقدام به برقراری پوشش بیمه تکمیلی نموده است.

و اگر قرار باشد که پوششی به بیمه شدگان خود ارایه نمایند از طریق شرکت های بیمه(خصوصا شرکت آتیه سازان حافظ) و با انعقاد قرارداد و کسر حق بیمه از بیمه،فقط از بازنشستگان خود اقدام به برقراری پوشش بیمه تکمیلی می نمایند.

در این خصوص،هیچ شرکت و موسسه ای مجاز به ثبت نام و تبلیغ در این خصوص نبوده و نمی باشد و اگر درباره بیمه تکمیلی تماس تلفنی گرفتند،فورا از طریق شکایت از این افراد پیگیر این کلاهبرداری ها که متاسفانه خیلی هم زیاد شده باشند باشید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...