عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
173 بازدید
سوال شده قبل در شرکت بیمه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط

با توجه به اینکه بیمه توسعه سالهاست به تعهدات خود عمل نمیکند و تعهدات آن به بیمه ایران منتقل شده . شاکی بنده حکم جلب بنده را گرفته و بزرگان فامیل بنده حاضر به پرداخت دیه سی میلیون تومانی وی شده اند . حال بنظر شما شکایت از بیمه توسعه و مطالبه خسارت با اینکه حق با ما باشد با وضعیتی که دارد (اموال ندارند) به سرانجامی خواهد رسید ؟

آیا راهی وجود ندارد که رضایت شاکی را گرفت اما پرونده شکایت وی باز بماند و بیمه ایران خسارتی را که در وجه دادگاه واریز کند به شاکی ندهند و ما بتوانیم آن را پس بگیریم ؟

بعد از دو ماه فرار کردن بخاطر کودکان خردسالم که بی تابی میکنند مجبور به بازگشت شده ام و امروز فردا است که بازداشت شوم لذا متشکر میشوم سریعتر راهنمایی بفرمایید .

2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,140 امتیاز)
با سلام
باتوجه وضعيت موجود براي شركت بيمه توسعه وبر اساس الويت بندي شركت بيمه ايران براي پرداخت خسارت بيمه گذاران ميباشد ودر نهايت خسارت مربوطه پرداخت خواهد شد ولي زمان ان دست پرداخت خسارت ايران ميباشد .اگر بزرگان فاميل دايه مربوط ميخاهند پرداخت كنند بهتر است اين موضع را با شركت بيمه ايران ودادگاه درميان بگذاريد تا بعدا دچار مشكل از طرف شركت بيمه نشويد
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
با تشکر از جناب صلاحی

ممنون از وقتی که گذاشتید

متاسفانه شاکی بنده بسیار عجول و شدیدا دنبال پول و کاملا غیر مطمئن است و نمیتوان روی همکاری وی حساب کرد . از طرفی قانون میگوید دیه را باید بنده بدهم و بعد از بیمه توسعه شکایتی جدید مطرح کنم . معاونت حقوقی بیمه توسعه و بیمه ایران هم همین حرف را میزنند . واقعا کلاف پیچیده و کم سابقه ای هست .

باز هم به نظر اساتید مطلبی میرسد موجب امتنان است که در میان بگذارند

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 39 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...