دریافت مشاوره تخصصی
+1 امتیاز
183 بازدید
قبل در شرکت بیمه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط

با توجه به اینکه بیمه توسعه سالهاست به تعهدات خود عمل نمیکند و تعهدات آن به بیمه ایران منتقل شده . شاکی بنده حکم جلب بنده را گرفته و بزرگان فامیل بنده حاضر به پرداخت دیه سی میلیون تومانی وی شده اند . حال بنظر شما شکایت از بیمه توسعه و مطالبه خسارت با اینکه حق با ما باشد با وضعیتی که دارد (اموال ندارند) به سرانجامی خواهد رسید ؟

آیا راهی وجود ندارد که رضایت شاکی را گرفت اما پرونده شکایت وی باز بماند و بیمه ایران خسارتی را که در وجه دادگاه واریز کند به شاکی ندهند و ما بتوانیم آن را پس بگیریم ؟

بعد از دو ماه فرار کردن بخاطر کودکان خردسالم که بی تابی میکنند مجبور به بازگشت شده ام و امروز فردا است که بازداشت شوم لذا متشکر میشوم سریعتر راهنمایی بفرمایید .

دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,060 امتیاز)
با سلام
باتوجه وضعيت موجود براي شركت بيمه توسعه وبر اساس الويت بندي شركت بيمه ايران براي پرداخت خسارت بيمه گذاران ميباشد ودر نهايت خسارت مربوطه پرداخت خواهد شد ولي زمان ان دست پرداخت خسارت ايران ميباشد .اگر بزرگان فاميل دايه مربوط ميخاهند پرداخت كنند بهتر است اين موضع را با شركت بيمه ايران ودادگاه درميان بگذاريد تا بعدا دچار مشكل از طرف شركت بيمه نشويد

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط
با تشکر از جناب صلاحی

ممنون از وقتی که گذاشتید

متاسفانه شاکی بنده بسیار عجول و شدیدا دنبال پول و کاملا غیر مطمئن است و نمیتوان روی همکاری وی حساب کرد . از طرفی قانون میگوید دیه را باید بنده بدهم و بعد از بیمه توسعه شکایتی جدید مطرح کنم . معاونت حقوقی بیمه توسعه و بیمه ایران هم همین حرف را میزنند . واقعا کلاف پیچیده و کم سابقه ای هست .

باز هم به نظر اساتید مطلبی میرسد موجب امتنان است که در میان بگذارند

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 253 بازدید
+2 امتیاز
11 پاسخ 5,533 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 460 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 48 بازدید
+1 امتیاز
3 پاسخ 184 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 345 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 334 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...