درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
2,534 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من خانمم از طرف مادرشون (کارمند آموزش و پرورش) که فوت شدن مستمری میگرفتن...

ازدواج کردیم و ثبت شد،اما مستمری قطع نشد...
مطمئن بودیم که باید قطع بشه،این مستمری گرفتن تا یک سال و نیم ادامه داشت...
تا اینکه چند ماه پیش قطع شد،حالا شنیدم میگن قانون جدید اومده،به خاطر وضع بد معیشتی مردم قطع نمیکنن،یکی گفت برو پیگیری کن بازم وصلش کنن...
به نظرتون همچین قانونی اومده؟
واقعیته؟

یا اینکه درست قطعش کردن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام در صورت فوت بیمه شده فرزند پسر تا18سالگی میتواند مستمری بازماندگان رو به سهم مشخص که در ماده 83 تعیین شده بگیرد یا تا پایان تحصیلات دانشگاهی با نامه دانشگاه مربوطه ولی دختر تا زمانی که ازدواج نکند یا خودش بیمه پرداز نباشد میتواند مستمری بازماندگان رو بگیرد بله درست است که قطع کردن فقط دعا کنید از روز ازدواج تا یکسالونیمی که قطع نشده رو از شما نگیرند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...