درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
680 بازدید
قبل در سایر توسط (160 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من در یک درمانگاه خیریه بعنوان پزشک استخدام قراردادی هستم.ایا این استخدام شامل قانون کار میباشد؟بیمه من توسط این درمانگاه به تامین اجتماعی واریز میشود.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
باسلام.
طبق مواد 2و3 قانون کار زمانیکه بین طرفین (کارگر و کارفرما)رابطه مزدی،حقوقی ،مادی واقتصادی ودستوری برقرار باشد،واز طرفی شرایط خاص استخدامی ماده188ق.ک طبق آیین نامه ها وضوابط خاص استخدامی نباشد،شما مشمول قانون کار میباشید.بنابراین صرف عنوان خیریه بودن کارگاه دلیل موجهی نخواهد بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...