درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,022 بازدید
قبل در صندوق بازنشستگی کشوری توسط (120 امتیاز)
آیا دختری که طلاق گرفته از مستمری بازنشستگی پدرش که فقط خواهرش دریافت میکند ( مادرشان هم فوت شده)، مبلغی از این مستمری به او تعلق می گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
بله به نسبت مساوی که در قانون تامین ماده83تعلق میگیرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
بله به هرکدام به نسبت مساوی طبق ماده83قانون تامین اجتماعی تعلق میگیرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...