عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
820 بازدید
سوال شده قبل در خرید بیمه شخص ثالث توسط (1,990 امتیاز)
قیمت جدید بیمه شخص ثالث خودرو سال 96 چقدر هست
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (288,280 امتیاز)

سلام بر اساس اعلام بیمه مرکزی هزینه بیمه شخص ثالث با تعهد 7 میلیون تومان برای خسارت مالی و 210 میلیون برای راننده و 280 میلیون خسارت بدنی (دیه) مطابق جدول ذیل می باشد :

* در ضمن از مبالغ زیر شرکت های بیمه می توانند تنها 2.5 درصد تخفیف ارایه دهند و تنها در صورت اخذ مجوز های لازم از بیمه مرکزی می توانند نخفیف بیشتری ارایه نمایند.

* بر اساس مصوبه هیات وزیران نرخ بیمه شخص ثالث به جدول زیر می باشد

نرخ جدید بیمه شخص ثالث

برای درخواست خرید بیمه شخص ثالث می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://goo.gl/tPlxPO

اطلاعات تکمیلی در ضمینه قانون بیمه شخص ثالث در :

همه چیز در مورد قانون بیمه شخص ثالث

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 45 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...