برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

نرخ جدید بیمه شخص ثالث خودرو سال 96 چقدر هست

+2 امتیاز
647 بازدید
سوال شده 6 ماه قبل در خرید بیمه شخص ثالث توسط تبریزی (1,990 امتیاز)
قیمت جدید بیمه شخص ثالث خودرو سال 96 چقدر هست
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 6 ماه قبل توسط حسینی (288,280 امتیاز)

سلام بر اساس اعلام بیمه مرکزی هزینه بیمه شخص ثالث با تعهد 7 میلیون تومان برای خسارت مالی و 210 میلیون برای راننده و 280 میلیون خسارت بدنی (دیه) مطابق جدول ذیل می باشد :

* در ضمن از مبالغ زیر شرکت های بیمه می توانند تنها 2.5 درصد تخفیف ارایه دهند و تنها در صورت اخذ مجوز های لازم از بیمه مرکزی می توانند نخفیف بیشتری ارایه نمایند.

* بر اساس مصوبه هیات وزیران نرخ بیمه شخص ثالث به جدول زیر می باشد

نرخ جدید بیمه شخص ثالث

برای درخواست خرید بیمه شخص ثالث می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://goo.gl/tPlxPO

اطلاعات تکمیلی در ضمینه قانون بیمه شخص ثالث در :

همه چیز در مورد قانون بیمه شخص ثالث

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 45 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی مستمری-بازنشستگی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی شکایت-از-کارفرما دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر بیمه-ایران شرایط-بازنشستگی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی بیمه-خدمات-درمانی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...