درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
274 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام
وقت بخیر
من 10 سال هست دچار یک نوع بیماری خود ایمنی هستم. و تقریبا  6 ماه هست که باعث شده کلیه هام از کار بیوفته و دیالیز بشم. و تا چند ماه اینده پیوند میشم. و خداروشکر سایر اعصای بدنم سالم هست و مشکلی نداره (این رو بر اساس ازمایشات و مشاوره هایی که انجام دادم میگم)
ظاهرا طبق قوانین بیمه اون عصو که فرد قبل از بیمه شدن دچار بیماری شده شامل بیمه نمیشه.
با قبول این شرط از طرف من آیا می تونم بیمه عمر و درکنارش بیمه تکیلی( درمان) هم بشم؟  
اگر پیش پزشک معتمد بیمه تمام ازماشات رو دادم و مثلا از نطر قلب هیچ مشکلی نداشتم و بیمه شدم. ولی بعد چند سال دچار عارضه قلبی شدم. آیا بیمه می تونه ادعا کنه این عارضه قلبی ناشی از دارو هایی بوده که چندین سال قبل بابت بیماری کلیه ام مصرف کردم؟(حتی اگر درست باشه) و از دادن قرامت سرباز بزنه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
دوست عزیزم سلام،وقت بخیر.

اگر شما بخواین بصورت خانوادگی عضو بشین بله،از شما یک چکاپ گرفته میشه و بیماری های پیش از عضویت هم در تعهد بیمه تکمیلی تون نخواهد بود.

اما اگر در شرکت یا سازمانی شاغل باشین که بیمه درمان تکمیلی داشته باشن،نه نیازی به چکاپ داره و  نه بشما سرویس نمیتونن ندن.

اگر شما براتون از شرکت یا سازمانی لیست بیمه رد بشه و اونها با بیمه تکمیلی قرارداد ببندن،شما مشکلی نخواهید داشت.

درباره بیمه عمر بدلیل بالا بودن ریسک شما،در بیمه پاسارگاد رسم بر این است که شما صادقانه پرسش نامه رو پر می کنین و حق بیمه مورد نظرتون رو بحساب شرکت واریز می کنین.

در صورتیکه پزشک معتمد شرکت هر آزمایش یا چکاپی رو از شما بخواد،باید اون رو فورا انجام بدین تا نتیجه اش بیاد،بعد به شما اعلام میکنن که با چه شرایطی بیمه نامه تون صادر میشه که در این مورد یا قبول میکنین یا قبول نمیکنیبن.

در صورتیکه قبول کنین،بیمه نامه میره برای واحد صدور.

در غیر اینصورت هزینه آزمایشهاتون از حق بیمه کسر و در صورتیکه باقیمانده داشته باشه،به شما مسترد میشه.

در صورتیکه با شرایط پیشنهادی شرکت و موافقت شما بیمه نامه صادر بشه،دیگه بعد از صدور شرکت بیمه مجاز به تغییر در پوشش ها و شرایطی که به شما داده نمی باشد،مگر اینکه در خلال این مدت واریز حق بیمه از سوی شما به تعویق افتاده باشه(از تاریخ مهلت پرداخت حق بیمه تون گذشته باشه)، که در اینصورت شرکت اگر صلاح بدونه میتونه در پوششهایی که به شما داده تعدیل کاهشی اعمال کنه.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...