درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,810 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
ایا یک نفر با سمت مدیر عامل و همچنین سهامدار بودن میتواند بازنشسته تامین اجتماعی شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (880 امتیاز)
بله . کلیه مدیران اشخاص حقوقی غیردولتی وهمچنین کارفرمایان اشخاص حقیقی می توانند در اجرای تبصره 5 ماده 4 قانون تامین اجتماعی نسبت به بیمه نمودن خود با 27 درصد حق بیمه متعلقه اقدام نمایند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...