درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,474 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (110 امتیاز)
آیا دختر مطلقه که خودش کارمند دولت است از مستمری پدر فوت شده اش سهم حقوق می رسد و یا همه اش به مادرش می رسد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام تا زمانی که دختر ازدواج نکند وخودش بازنشسته نشود طبق ماده 83قانون تامین اجتماعی میتواند به نسبت سهم تعیین شده از حقوق بازماندگان که مربوط به پدر میباشد میتواند استفاده کند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...