درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
208 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط
آیا کار کودک در کارگاه خانوادگی خلاف قانون هست ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,440 امتیاز)
با سلام.

به استناد ماده 79 قانون کار ، به کار گماری افراد کمتر از 15 سال ممنوع است خواه کارگاه خانوادگی باشد یا هرکارگاه دیگر.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...