درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,275 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام قبلا سوال کرده بودم فرموده بودید بیشتر توضیح بدید چشم.

سوالم اینه آیا به صرف پرداخت حق بیمه نزد تامین اجتماعی  چه بصورت شخصی  و چه از  طرف جایی دیگه آیا مسولیت از کارفرمایی که در آن جا کار کرده ای ساقطع میشود؟

یا در هر صورت کارفرما مکلف است کارگر را بیمه کند ولو در جای دیگری بیمه باشد؟

لطفا با ذکر مواد قانونی حق بیمه ام را نیز محاسبه نمایید.میزان کارکردم دقیقا ۱۱۹ روز بوده است.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام

به استناد ماده 148 قانون کار ، کارفرما مکلف به واریز حق بیمه شما می باشد. حق بیمه شما به نسبت ساعات و ایام کارکرد بایستی محاسبه و واریز گردد ولو اینکه در کارگاه دیگیری نیز اشتغال داشته باشید .

موفق باشید .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...