عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
166 بازدید
سوال شده قبل در از کار افتادگی توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با عرض سلام:بنده مدت چهار سال پیش تصادف کردم که منجر به مصدومیت پای راست من گردید.تاندون انگشت دوم پایم پاره شد.الان با گذشت چهار سال به علت کارم وقتی زیا پیاده روی میکنم درد می کندو دیگر به راه رفتن نمی باشم.

می خواستم ببینم با این وضع پا یم داره می توانم برای از کارافتادگی اقدام کنم.به دکتر هم که مراجعه کردم.چون بافت نرم بدن دچار پارگی شده است هیچ درمانی ندارد وفقط باید مدارا کنی.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (55,300 امتیاز)
با سلام تشخیص کارافتادگی بعهده پزشک کمیسیون میباشد وشما بایستی با ارایه مدارک پزشکی به شعبه مربوطه مراجعه نمایید تا پس ازتکمیل مدارک وفرم ارجاع به کمیسیون شما را به کمیسیون معرفی کنند واگر دکتر کمیسیون تشخیص بدهد که شما قادر به کار نیستید شما رو کارافتاده مینمایند
حسین ذلقی مشاور در کلیه واحدهای بیمه تامین اجتماعی
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...