عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
1,769 بازدید
سوال شده قبل در بیمه تکمیلی درمان گروهی و شرکتی توسط (190 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام میخاستم بدونم هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان خصوصی چقدر است با بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلیشم تعاون هست.
سقف پرداخت بیمه تکمیلی چقدر است ممنونم
1 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

هزینه زایمان در بیمارستانها متفاوت  است و بسته به درجه بندی بیمارستان دارد.

هر چه رتبه بیمارستان بالاتر باشد یعنی اینکه کیفیت سرویس و خدماتی که به بیماران ارایه میگردد به استاندارد  نزدیکتر بوده،بنابراین نرخ آن خدمات بالاتر خواهد رفت.

معمولا حداکثر پرداختی تامین اجتماعی در شرایط عادی بین ۱۵٪ تا حداکثر ۳۰٪ آن هزینه ها در بیمارستان های درجه ۲  میباشد.

در حال حاضر زایمان با نرخ های متفاوتی در بیمارستانها ارایه میگردد.

ولی آنچه که مهم تر است این است که شما با توجه باینکه کدام دفترچه خدماتی درمان را در اختیار دارید باید نسبت به انتخاب بیمارستان مورد نظرتان برای زایمان اقدام نمایید و این ممکن نیست مگر اینکه از پزشک مامای خود سوال نمایید که در کدام بیمارستان ها میتواند زایمان شما را انجام دهد.

سپس با انتخاب یک یا دو بیمارستان،نسبت به تماس تلفنی و مراجعه حضوری جهت سوال درباره نرخ،شرایط و هزینه های مربوط به زایمان اقدام فرمایید.

نرخ زایمان در حال حاضر،در بیمارستان های تامین اجتماعی و با دفترچه مربوطه صفر( رایگان)

 در بیمارستان های دولتی و با دفترچه سلامت ۱۰٪ فرانشیز داشته( بفرض مثال اگر هزینه زایمان در یک بیمارستان دولتی یک میلیون تومان باشد،شما ۱۰٪ از این مبلغ ،یعنی ۱۰۰ هزار تومان راخواهید پرداخت)

در صورتی که با بیمه تکمیلی بخواهید انجام دهید،بسته به تعرفه پرداخت بیمه تکمیلی تان از ۴-۳ میلیون تومان تا صفر میتواند صورتحساب پرداختی شما باشد.

یادآوری این نکته برای چندمین بار و به عموم هموطنان گرامی امری بدیهی می باشد که:

برای عضویت در بیمه های تکمیلی گروهی،بین ۹-۶ ماه دوره انتظار وجود داشته و

برای بیمه های درمان تکمیلی خانواده لین ۱۲-۹ ماه این دوره انتظار وجود خواهد داشت.

( منظور از دوره انتظار،مدت زمانی است از تاریخ عقد قرارداد بیمه تکمیلی با شما،که در این مدت درباره آن پوشش بیمه ای سرویسی از طرف شرکت بیمه به شما ارایه نخواهد گردید).

از همگی هموطنان عزیزم تقاضامندم،قبل از بارداری نسبت به برقراری و خریداری پوشش های بیمه تکمیلی اقدام کنن،چون بعد از بارداری،هیچ شرکت بیمه ای نسبت به عقد قرارداد با شما اقدام نخواهد کرد.

اگر کسی این وعده را نیز به شما بدهد،اطمینان داشته باشید که کلاهبردار بوده و فقط قصدش اخاذی از شما خواهد بود.

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای یکایک عزیزان و هموطنان گرامی ام.

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...