درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
251 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
در شركت خود تعدادی نیروی كارآموز دارم كه به مدت ٣ الی ٨ ماه است كه مشغول به كار میباشند ، سوال من اینست كه آیا الزامی برای بیمه ی کارآموزان شرکت وجود دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط
بر اساس ماده ٥ قانون كار كلیه كارگران، كارفرمایان، نمایندگان آنان و كار آموزان مشمول مقررات این قانون خواهند بود ، لذا صرف عنوان كارآموزی این قبیل پرسنل باعث خروج آنها از شمول قانون كار نبوده و شما به عنوان كارفرما مكلف میباشید به استناد ماده ١٤٨ قانون كار نسبت به بیمه نمودن آنها اقدام نمایید .

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...