از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
440 بازدید
سوال شده قبل در هدیه ازدواج توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من سال 94 عقدکردم واز 90 تا 95 دو سال بیمه دارم ایا هدیه به من تعلق میگیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (290,620 امتیاز)

سلام کمک هزینه ازدواج موضوع ماده 85 قانون تامین اجتماعی می باشد و در صورتی که شرایط لازم را در زمان ازدواج ( عقد در دفترخانه) داشتید می توانید از این کمک هزینه استفاده نمایید

برای اطلاعات بیشتر می تونید مقاله زیر رو مطالعه نمایید

همه چیز در مورد دریافت کمک هزینه ازدواج از بیمه تامین اجتماعی


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...