دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
2,127 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام.
من پدرم بازنشسته مخابرات بودند و فوت کردند. آیا حقوق ایشان، به من که یک خانم مطلقه هستم تعلق می گیرد؟ من چند خواهر مجرد نیز دارم که شاغل نیستند آنها چه طور؟ با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام اگر شما شرایط ماده 80قانون تامین اجتماعی رو داشته باشید ماده 80میگوید از تاریخ فوت تا یکسال قبل سه ماه سابقه ومجدد از تاریخ فوت تا ده سال قبل یکسال سابقه داشته باشد مستمری بازماندگان به همه خواهرها به نسبت مساوی تعلق میگیرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.