عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
44 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
با سلام.سئوالی دارم لطفا جواب بدهید.اینجانب با سن بالای 60سال وکار درشهرها و پروژه های متعددحال قصد بازنشتگی دارم.با جمع آوری کل سوابق اقدام به مطالبه امتیاز سختی و زیان آور بعضی از مشاغلی که به آنان تعلق مگیرد نمودم.از طرف اداره کار خواهان مدارکی مبنی بر تایید کارفرماهای قبلی نست به شغل ادعایی اینجانب شدند. واز ان جاییکه امثال من در دوران کار با این مسائل آشنایی نداشتیم و کارفرمایان هم یا بی اطلاع بودند و یابی توجه.مدارکی دریافت نمی کردیم. بعضی ها هم اگر مدارکی از این نوع دریافت میکردند از ارزش و اهمیت آن بی اطلاع بوده و توجه لازم را برای نگهداری آن به کار نمیبردند.حال بهنگام مراجعه به کارفرمایان چه دولتی ویا وابسته به آن و چه خصوصی از تهیه وارائه آن خوداری می کنند. آیا این کار آنان منطقی و بر حق می باشد؟و یا اینکه مقررات اداری و قانونی در این مورد هیچ راهی پیش پای این مراجعه کنندگان نگذاشته؟تکلیف چیست؟ و یک موضوع دیگر اینکه بعضی از کارگاه ها با مشاغل سخت و زیان آور بکل برچیده شده و دیگر وجود ندارند. قانون در این موارد چه راه و روشی را ارئه میدهد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط

سلام. مشاغلی که شما در فرم مربوطه درج می نمائید، مربوط به سابقه شماست.
فرم درخواست شما در کمیته بررسی مشاغل سخت ؛بررسی و یک نسخه نتیجه بررسی جهت بهره مندی شما از مزایای مقرر درقانون به شعبی که در فرم ثبت نموده اید ارسال می شود و تازه اینجاست که کارمندان سازمان برای استخراج سوابق شما دست به کار می شوند.
در صورتی که احکام یا قرارداد های کار از سوی شما ارائه نشود؛ عنوان شغلی شما همان است که در سیستم درج شده(لیست کارفرما)

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...